NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  resolute.lt
Aprašymas
 • Resolute.lt – tai moderni vandeniui ir smūgiams atsparių išmaniųjų telefonų bei jų priedų prekybos vieta. Mūsų du svarbiausi uždaviniai: suteikti greitą, kokybišką aptarnavimą bei pasiūlyti egzotinių, retesnių prekės ženklų produkciją, pasižyminčią geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Siūlome Ulefone, Doogee, Umidigi, Hotwav ir kitų gamintojų produktus.

Naujausi straipsniai

„Pasidaryk pats“ mobiliųjų telefonų taisymas (negarantinis)

Mobiliojo telefono taisymas gali būti ekonomiškas ir suteikiantis daugiau galimybių, kai jam nebegalioja garantija. Nors svarbu atkreipti dėmesį, kad pabandžius taisyti garantija gali anuliuoti, mes – pateiksime bendrąsias instrukcijas, susijusias su įprastomis mobiliojo telefono problemomis. Tačiau atminkite, kad atliekant remontą patiems kyla tam tikra rizika, todėl rekomenduojama turėti išankstinių žinių ir patirties su elektronika. Jeigu nenorite rizikuoti pažeisti savo telefoną, remontą patikėkite autorizuotai taisyklai, kuri suteiks remonto darbams garantiją. 

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • VALDAS
  2024-02-01 10:28 am

  ESU LABAI PATENKINTAS

 • Laurynas
  2024-01-31 10:33 pm

  Nusipirkau UleFone Power Armor 18T Ultra telefona. Atsiunte kurjieriu per 2 dienas. Telefonas yra labai spartus, tiek termo kamera, tiek pagrindine kamera yra labai kokybiskos, telefona kraunu retai, nes baterijos talpa yra milziniska, navigacija veikia labai tiksliai. 10 is 10.

 • Gitanas
  2023-10-09 10:21 am

  Ieškojau ne brangaus telefono, kuris būtų tvirtas, turintis gerą kamerą ir aukšto ryškumo, gerai lauke įžiūrimą ekraną, kurį galima valdyti su pirštinėmis. Ulefone Armor 22 yra geriausias variantas, kurį galėjau rasti. Dėkoju Resolute.lt už greitą pristatymą ir detalią konsultaciją!

Rašyti atsiliepimą