NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  digisportas.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • digisportas.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai

„Pasidaryk pats“ mobiliųjų telefonų taisymas (negarantinis)

Mobiliojo telefono taisymas gali būti ekonomiškas ir suteikiantis daugiau galimybių, kai jam nebegalioja garantija. Nors svarbu atkreipti dėmesį, kad pabandžius taisyti garantija gali anuliuoti, mes – pateiksime bendrąsias instrukcijas, susijusias su įprastomis mobiliojo telefono problemomis. Tačiau atminkite, kad atliekant remontą patiems kyla tam tikra rizika, todėl rekomenduojama turėti išankstinių žinių ir patirties su elektronika. Jeigu nenorite rizikuoti pažeisti savo telefoną, remontą patikėkite autorizuotai taisyklai, kuri suteiks remonto darbams garantiją. 

Skaityti »

Įspūdingi nauji išmanieji telefonai 2023 m.: žvilgsnis į ateitį

Išmaniųjų telefonų pasaulis nuolat tobulėja, o 2023-ieji technologijų entuziastams žada būti jaudinantys metai. Technologijoms sparčiai tobulėjant, išmaniųjų telefonų gamintojai ruošiasi pristatyti savo naujausias naujoves. Nuo novatoriškų funkcijų iki elegantiško dizaino – 2023 m. pasirodysiantys išmanieji telefonai iš naujo apibrėžs mūsų mobiliojo naudojimo patirtį. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime kai kuriuos labiausiai laukiamus išmaniuosius telefonus, kurie, kaip tikimasi, pasirodys rinkoje 2023 m., leisdami pažvelgti į mobiliųjų technologijų ateitį.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Simas
  2023-09-13 11:15 am

  Taip pat pasigailėjau, kad pries perkant nepasizejau internete atsiliepimu apie sita “parduotuve” situacija tokia, užsisakiau zvejybos prekių, t.y nauja kota, kabliukai, valas, ir t.t. suma aisku nemaza, uzsakyta buvo 08-19d . Jau praėjo 4savaites ir vis dar nera prekių. Kai jau pradėjau ieskot prekių, pradėjau skambinti. Buvo sakyta, kad prekes yra uzsakytos, ir reikia laukt, nes uzsakyta atseit is gamintoju. Nors pries perkant nebuvo rasyta kad ju nera sandėlyje. Visgi, praėjus dar dviems savaitėms, jokių prekių nera 🙂 Tai manau kad reikes jau keliauti iki policijos.
  Taip kad patarciau vengti tokių artisteliu.

 • Vladimir
  2023-04-28 4:44 pm

  Pasigailėjau,kad neskaičiau atsiliepimu apie ta ,,firmele” pries užsisakius. GAID…U GAID…NAS!!! Vasario 22 ir 23d. užsisakiau meskeriu laikiklius ir krepsi I valti. Po 2 savaičių tylos pradėjau jeskot prekių…Skambindavau kas dvi savaites..Pradžiai sakydavo,kad prekes dar Ukrainoj,po to,kad muitinej, po to,kad pirmadieni issius…Balandžio 27d.(ketvirtadieni) pasake, kad pirmadieni jau gausiu :)) !!! Vakare paskaičiau atsiliepimus… Kita ryta parašiau zinute i ju numeri, kad kol esu darbe( iki 13val.) privalo gražinti pinigus nes po darbo varysiu I policija ir rašysiu pareiškima. Iškart atsiuntei I pasta laiska, kad užsakymas atšauktas. Beveik 13 val. parašiau, kad varau I policija nes ner bapkiu. Pradėjo verkti kad jau išsiuntė.. Pasakiau kad netikiu. Po penkių minuciu pervede pinigus….:))
  Ko toliau nuo tokiu issigy….liu!!!

Rašyti atsiliepimą