NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  digisportas.lt
Kategorijos
Aprašymas
 • digisportas.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti pirmąjį vibratorių?

Nusprendėte įsigyti vibratorių, tačiau sunku išsirinkti? Padėsime – šiame tekste papasakosime, kaip nepasimesti plačiame asortimente ir į ką verta atkreipti dėmesį renkantis pirmąjį žaisliuką.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Vytas
  2024-04-15 8:25 pm

  Prekes negavau,pinigus gražino po 2 menesiu vargo.

 • Jolanta
  2023-12-29 9:48 am

  Parduotuvė laaabai nepatikima, buvo sugadinta nuotaika, sugadintos šventės, užsakymo negavau, turbūt jau ir negausiu, nors buvo pasakyta, kad prekė perduota kurjeriui. Gali skambinti kiek nori, į skambučius neatsako,arba meluoja.Žodžiu apeikite šią parduotuvę kuo toliau.

 • Rimantas
  2023-09-26 1:43 pm

  Jei norite susigadinti nuotaiką, sugriauti savo planus, pirkite iš šios parduotuvės. Beviltiškas chaosas ir sąmoningas/nesąmoningas melas melas melas.
  Tikiuos rinka tokius atsiprašant “verslininkus” eliminuos. Tradicinės frazės: dar neatvyko, jau atvyko, bet dar sandėlyje, išsiųsime bet neišsiųsime ,nes serveris sugedo, blogas kolega kažko nesutvarkė, buhalterė susirgi ir t.t.” Rezultate visgi sužinai, kad neatvyko tavo siunta, nieko jie neturi ir nežinia ar turės ir dvi savaites tave maitino melu.
  Siųskitės iš lenkų allegro, jie dabar siunčia į LT, taip, siunta per DPD kainuoja arti 5 EUR, bet užsakę pirmadienį, trečiadienį jau turėsite savo prekes.

  • Arvydas
   2024-01-12 3:17 pm

   O pinigus atgavote?

 • Simas
  2023-09-13 11:15 am

  Taip pat pasigailėjau, kad pries perkant nepasizejau internete atsiliepimu apie sita “parduotuve” situacija tokia, užsisakiau zvejybos prekių, t.y nauja kota, kabliukai, valas, ir t.t. suma aisku nemaza, uzsakyta buvo 08-19d . Jau praėjo 4savaites ir vis dar nera prekių. Kai jau pradėjau ieskot prekių, pradėjau skambinti. Buvo sakyta, kad prekes yra uzsakytos, ir reikia laukt, nes uzsakyta atseit is gamintoju. Nors pries perkant nebuvo rasyta kad ju nera sandėlyje. Visgi, praėjus dar dviems savaitėms, jokių prekių nera 🙂 Tai manau kad reikes jau keliauti iki policijos.
  Taip kad patarciau vengti tokių artisteliu.

  • Arvydas
   2024-01-12 3:19 pm

   O pinigus atgavote?

 • Vladimir
  2023-04-28 4:44 pm

  Pasigailėjau,kad neskaičiau atsiliepimu apie ta ,,firmele” pries užsisakius. GAID…U GAID…NAS!!! Vasario 22 ir 23d. užsisakiau meskeriu laikiklius ir krepsi I valti. Po 2 savaičių tylos pradėjau jeskot prekių…Skambindavau kas dvi savaites..Pradžiai sakydavo,kad prekes dar Ukrainoj,po to,kad muitinej, po to,kad pirmadieni issius…Balandžio 27d.(ketvirtadieni) pasake, kad pirmadieni jau gausiu :)) !!! Vakare paskaičiau atsiliepimus… Kita ryta parašiau zinute i ju numeri, kad kol esu darbe( iki 13val.) privalo gražinti pinigus nes po darbo varysiu I policija ir rašysiu pareiškima. Iškart atsiuntei I pasta laiska, kad užsakymas atšauktas. Beveik 13 val. parašiau, kad varau I policija nes ner bapkiu. Pradėjo verkti kad jau išsiuntė.. Pasakiau kad netikiu. Po penkių minuciu pervede pinigus….:))
  Ko toliau nuo tokiu issigy….liu!!!

Rašyti atsiliepimą