NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  e-smartshop.lt
Aprašymas
 • e-smartshop.lt atsiliepimai. Apsipirkote šioje internetinėje parduotuvėje? Pasidalinkite savo patirtimi su kitais vartotojais!

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai

„Pasidaryk pats“ mobiliųjų telefonų taisymas (negarantinis)

Mobiliojo telefono taisymas gali būti ekonomiškas ir suteikiantis daugiau galimybių, kai jam nebegalioja garantija. Nors svarbu atkreipti dėmesį, kad pabandžius taisyti garantija gali anuliuoti, mes – pateiksime bendrąsias instrukcijas, susijusias su įprastomis mobiliojo telefono problemomis. Tačiau atminkite, kad atliekant remontą patiems kyla tam tikra rizika, todėl rekomenduojama turėti išankstinių žinių ir patirties su elektronika. Jeigu nenorite rizikuoti pažeisti savo telefoną, remontą patikėkite autorizuotai taisyklai, kuri suteiks remonto darbams garantiją. 

Skaityti »

Įspūdingi nauji išmanieji telefonai 2023 m.: žvilgsnis į ateitį

Išmaniųjų telefonų pasaulis nuolat tobulėja, o 2023-ieji technologijų entuziastams žada būti jaudinantys metai. Technologijoms sparčiai tobulėjant, išmaniųjų telefonų gamintojai ruošiasi pristatyti savo naujausias naujoves. Nuo novatoriškų funkcijų iki elegantiško dizaino – 2023 m. pasirodysiantys išmanieji telefonai iš naujo apibrėžs mūsų mobiliojo naudojimo patirtį. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime kai kuriuos labiausiai laukiamus išmaniuosius telefonus, kurie, kaip tikimasi, pasirodys rinkoje 2023 m., leisdami pažvelgti į mobiliųjų technologijų ateitį.

Skaityti »
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Aurimas
  2023-12-28 2:51 pm

  Vieną telefoną “pirkau” 2 kartus. Nors ir sandelyje rašė kad turi, bet užsąkius parašė, kad tiekėjas neturi ir greitu metu neturės tai grąžino pinigus. Po kurio laiko pasiteiravau, sako tiekėjas už kelių dienų gauna, galima užsakyti, tai po užsąkymo beveik mėnesį teko laukti.. Pagrindinė priežastis, neva šventinis laikotarpis.
  Telefonas atėjo originalus, originali pakuolė, viskas tvarkinga. Jei negąsdina, kad gali šiek tiek tekti palaukti, manau verta pirkti, ypač kai pas juos kaina žymiai mažesnė nei bet kur kitur (bent jau kalbant apie pixel 7 pro modelį)

 • vladimiras
  2023-12-02 1:22 pm

  Viskas ok

 • Mantas
  2023-11-21 2:46 pm

  Nupirkau telefona su pazadeta konkrecia pristatymo data – telefonas nepristatytas. Paskambinus bendrauja kaip ’90 marozeliai, keliamas balsas, pertraukinejama kai kalbi. Susirasinejant email’u saipomasi, buvau netiesiogiai isvadintas “neadekvaciu”. Atsakomybe del uzsakyto, bet nepristatyto telefono verciama tiekejui ir rekomenduojama paciam dometis kokia situacija pas pardavejo tiekejus. SPRESKITE PATYS AR NORITE TURETI REIKALU SU SIA ISTAIGA.

  • Lukas
   2023-12-02 1:19 pm

   Nuostabus ir greitas aptarnavimas. Pirkom 2vnt Samsung S23 ultra ir vos per valandą juos jau turėjau tankuose. Super !

  • Vladimiras
   2023-12-02 1:21 pm

   Melas ir tiek. Nesąžiningas pirkėjas.

 • Vida
  2023-09-12 7:15 am

  Greitas ir mandagus aptarnavimas. Rekomenduoju

 • Vida
  2023-09-11 10:47 pm

  Pirkau telefona e-smartshop ir nenusivyliau. Bendravimas ir aptarnavimas 10/10. Ačiū labai. Linkiu gerų pardavimų, daug pirkėjų ir sėkmingos veiklos. Vida

 • Tomas
  2023-07-20 8:04 pm

  Apgavikas!
  Užsakiau telefoną internetu prieš 2 savaites, iki šiol telefono negavau, pardavėjas diena po pirkimo, pabrangino šita telefoną svetainėje 100 eur ir aiškina, kad šio telefono nėra ES, todėl man dar pristatymo reiks laukti 2 savaites. Jis tiesiog nori, jog atšaukčiau užsakymą arba susimokėčiau papildomus 100 eur.

Rašyti atsiliepimą