NEPATIKRINTA parduotuvė

Ši internetinė parduotuvė nebuvo patikrinta eTikra.LT administracijos, duomenų apie parduotuvės patikimumą neturime. Visas patikrintas parduotuves rasite čia – patikrintos parduotuvės.

Daugiau apie eTikra.LT “PATIKIMA PARDUOTUVĖ” žymą, ir kaip ji suteikiama – skaityti.

Norite sužinoti ar Jus lengva apgauti internetu? Atlikite šį TESTĄ ir sužinokite kokia tikimybė, jog nukentėsite nuo internetinių sukčių!

Informacija
 • El. parduotuvės pavadinimas
  mobilektra.eu
Aprašymas
 • Apie mus Projektas Mobilektra.eu, tai internetinė parduotuvė siūlanti naują bei naudotą, kokybės užtikrintą žinomų gamintojų elektronikos produkciją. Projekto valdyme taikydami novatoriškus sprendimus savo klientams šiandien siūlome ne tik kokybišką ir atsakingą aptarnavimą, bet ir ilgalaikius santykius, grindžiamus sąžiningumu bei tarpusavio bendradarbiavimu. Mūsų vizija Mūsų tikslas būti profesionaliausia bei dinamiškiausia internetine parduotuve Lietuvoje, laiko, pinigų bei aptarnavimo atžvilgiu. Mes dirbame norėdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, padėdami jiems priimti tinkamiausią sprendimą renkantis produktą. Mūsų misija Būti patikima, geriausia kliento poreikius tenkinanti internetine parduotuve, pagrįsta šiuolaikinėmis aptarnavimo tendencijomis.

Ad 5
Knarkiu.LT
Naujausi straipsniai
Norite patalpinti savo straipsnį?
Paieška
 • Tadas
  2023-01-10 10:09 am

  Patenkintas uzsakymo kokybe bei pristatyta preke, aciu. 🙂

 • Dovydas
  2022-12-07 2:04 pm

  Puiki parduotuvė, kiek teko pirkti prekės kokybiškos, greitai pristatomos. Taip pat išskirtinai geras aptarnavimas, konsultavimas, greitas pristatymas. Rekomenduoju!

 • M.
  2022-06-17 11:58 am

  Pirkau diagnostikos įrenginį “Foxwell NT630 Plus”, automobiliui. Pakonsultavo, padėjo išsirinkti tinkamiausią modelį, kuris išties tiko mano automobiliui. Į el. laiškus atrašė netgi ne darbo valandomis. Tai susidariau labai gerą nuomonę, dėl žmogiško bendravimo. Siuntą gavau greitai, per žadėtą terminą (3 d.). Manau ir ateityje dar ką nors pirksiu iš šio pardavėjo.

 • Sandra
  2022-04-01 6:52 pm

  Pirkom internetu Playstation4 Pro. Aptarnaujančio asmens kantrybė geležinė: viską nuosekliai išaiškino, patarė, atsakė į visus rūpimus klausimus, padėjo visais galimais klausimais. Buvo šiek tiek nesklandumų dėl prekės, bet jie visi labai geranoriškai iš pardavėjo pusės išspręsti ir dar gauta dovanų 🙂 Esame labai patenkinti preke ir aptarnavimu. Neabejokite šiuo pardavėju, drąsiai pirkite, nes jis tikrai sąžiningas ir patikimas, o šiais laikais sąžiningą verslininką sunku rasti, kuris tikrai nuoširdžiai stengsis padėti po to, kai pinigai už prekę buvo sumokėti. NUOŠIRDUS AČIŪ.

 • Liubovė
  2022-02-24 5:41 pm

  Greitas pristatymas.Su klientais bendrauja maloniai. Rekomenduoju,prieke esu patenkinta.

 • Tautvydas
  2022-02-14 1:23 pm

  Malonus aptarnavimas, siuntimas greitas. Apsimoka pirkti

 • Žana
  2022-01-11 10:35 pm

  Greitas pristatymas! Žmogiškas pardavėjas. Viskas puiku! Rekomenduoju!

 • Karolis
  2022-01-04 12:50 pm

  Viskas gerai, rekomenduoju

 • Marius
  2020-10-08 9:19 pm

  Rekomenduoju, pirkau auto diagnostika nebereikia važiuoti pas meistrų

Rašyti atsiliepimą