Verslui

Visi įrašai
Minimalaus ROAS skaičiuoklė
Skaičiuoklės

Minimalaus ROAS skaičiuoklė

Minimalus ROAS (ang. “Break-even ROAS) – tai rodiklis, rodantis už kiek minimaliai turite parduoti prekių/paslaugų, jog išlaidos reklamai neviršytų pelno ir jūs neprarastumėte pinigų.

Skaityti >>
8 dažniausiai pasitaikančios klaidos Internetinėje parduotuvėje
E-prekyba

8 dažniausiai pasitaikančios klaidos internetinėje parduotuvėje

Dėl veiklos specifikos, esame išnaršę tūkstančius lietuviškų internetinių parduotuvių. Lietuvoje daugybė puikių parduotuvių, kurios investavo daug laiko ir pastangų, kad parduotuvė būtų kuo patogesnė pirkėjui. Tačiau nemaža dalis parduotuvių per skubėjimą ar nežinojimą palieka klaidų, kurios tikrai nepadeda parduoti daugiau. Suprantama, jog įsibėgėjus verslui, daugiausiai laiko praleidžiate rūpindamiesi pardavimais ir dažnai galite net nepastebėti tokių “žioplų” klaidų. Todėl sudarėme sąrašą, pagal kurį galite greitai peržvelgti savo parduotuvę dar kartą, ir jei reikia – ištaisyti šias smulkias, bet svarbias klaidas.

Skaityti >>
Verslui

Dezinfekcinių priemonių svarba

Esame VIJUSA prekės ženklo atstovai Baltijos šalyse. Pas mus rasite platų kokybiškų dezinfekcinių priemonių asortimentą, kurį sudarėme atsižvelgdami į augančius klientų poreikius. Pristatome tiek rankų, tiek paviršių dezinfekcijai skirtų priemonių pasirinkimą.

Skaityti >>
Verslui

Didelio formato reklaminiai tentai. Ką vert žinoti?

Didelio formato reklaminiai tentai matomi ypatingai dažnai – mieste ant daugiaaukščių pastatų sienų, automagistralėse, didesnėse sankryžose ar prekybos centruose. Kai kurios reklamos agentūros ar patys marketingo atstovai siekdami efektyvesnio reklaminių tentų poveikio maketams panaudoja iškilius ar iš stendo rėmų ribų išlendančius dizaino elementus.

Skaityti >>
Patarimai eTikra.LT klientams
Verslui

Patarimai eTikra.LT klientams

eTikra.LT portalas orientuotas į Lietuvos rinką, tad prašome savo internetinės parduotuvės aprašymą bei kitą informaciją rašyti lietuviškai. Pasistenkite užpildyti kuo daugiau informacijos apie save.

Skaityti >>